Lyon - FC Barcelona

termin wyjazdu: 18-02-2019 - 20-02-2019

data ważności oferty: 17-12-2018 - 20-02-2019

Zapraszamy na wyjazd autokarowy - czyli najbardziej klimatyczny - na mecz fazy pucharowej Ligi Mistrzów, gdzie los skrzyżował jedenastki FC Barcelony i Olimpique Lyon.

Fani francuskiej drużyny słyną ze świetnego dopingu i niesamowitych pokazów ultras. Z Lyonem już graliśmy ale nigdy na tym nowym sześćdziesięciotysięczniku. Drużyna Olimpique chociaż jest bardzo niedoceniana aczkolwiek napiszkowana przyszłymi gwiazdami futbolu. Aouar, Fekir, Mendi i Ndombele to zawodnicy , o których już teraz pyta pół Europy, wpsomagani przez takich graczy jak Rafael, Sissoko, Traore, Dembele i Depay mogą napsuć nam dużo krwi. W fazie grupowej pokonali na wyjeździe i zremisowali u siebie z drużyną Pepa Guardioli.
Cena bazowa 915 PLN. Koszt zawiera przejazd na trasie Łódź-Wrocław-Lyon-Wrocław-Łódź, bilet na mecz w sektorze gości, ubezpieczenie oraz nocleg w hotelu (2-3*)

Ilość miejsc bardzo mocno ograniczona z racji tego, że to faza pucharowa oraz z powodu nagromadzenia Penyi FC Barcelony w Afryce Północnej i w samej Francji oraz przede wszystkim bliskości Katalonii.

Sam Lyon to miasto przepiekne i bardzo niedoceniane, liczące ponad 2000 lat. Historyczna część Lyonu została wpisana 5 grudnia 1998 przez UNESCO na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Chcesz wziąć udział w wyjeździe? Wypełnij poniższy formularz!

transport: autokar

pokój: pokój 2-osobowy

Jestem aktualnym członkiem FCBP
Osoba niezrzeszona w FCBP (+ 100,00 PLN)

cena: 915,00 PLN / osoba

Uwaga: Aby wziąć udział w wyjeździe musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem!

Logowanie / rejestracja - kliknij!